Witam Wszystkich serdecznie!

1."Szukamy pisanek" 

Święta tuż, tuż ale na zabawę znajdziecie pewnie chwilę czasu. Bardzo proszę rodziców ukryjcie w całym domu pisanki (wytnijcie z kolorowego papieru małe jajeczka, mogą to być także opakowania po kinder niespodziankach, jeśli prawdziwe pisanki są gotowe to też fajnie tylko oczywiście trzeba przypomnieć dzieciom, żeby delikatnie się z nimi obchodziły) Powiedzcie dzieciom, że w waszym domu ukryły się pisanki i trzeba je znaleźć, życzę udanej zabawy! 

2." Pomagamy w kuchni"

Kochani Rodzice! Proszę żebyście wspólnie z dziećmi przygotowali jakąś świąteczną potrawę albo upiekli ciasto. Dzieci to uwielbiają. Niech liczą jajka, które trzeba dodać do ciasta, przynoszą samodzielnie inne składniki, o które poprosicie lub nazywają warzywa na sałatkę, mieszają, dodają majonez itp, to zależy co Państwo na dzisiaj zaplanowali do przygotowania. To najlepszy czas, który można spędzić razem, każdy czuje się ważny i potrzebny. Nawet taki maluch tymi swoimi rączkami może tak wiele zdziałać a ile przy tym radości, wspólnych rozmów, na które tak często brakuje nam czasu. Cieszcie się tymi chwilami jak najdłużej. 

Drodzy Rodzice i Kochane Dzieci!

Niech te Święta Wielkanocne będą czasem nadziei i przyniosą Wszystkim wiele szczęścia i radości, tak byście z ufnością spoglądali w przyszłość. Życzę dużo zdrowia, spokoju i samych miłych chwil spędzonych wspólnie z najbliższą rodziną. 

Pozdrawiam,

Katarzyna Roman

PS. Z przyjemnością zobaczę zdjęcia z Waszych wspólnych przygotowań do świąt :)