Witam serdecznie!

" Bąbelki"

Kochani rodzice przygotujcie dzieciom kubeczki z wodą i słomkę do napoju.  Niech dzieci włożą słomki do kubeczka i dmuchają.. Jak byłam dzieckiem to uwielbiałam tą zabawę mam nadzieję, że wam także się spodoba.  

Spróbujcie także wykorzystać słomki do wykonania fajnych kolorowych obrazków. Przygotujcie kartkę, farby i wodę. Namoczcie pędzel w wodzie a następnie używając różnych kolorów  farb zróbcie kilka plam na kartce . Weżcie słomki i dmuchajcie w te kolorowe plamki aż zaczną wam powstawać różne zygzaki i wzorki. 

Zyczę fajnej zabawy i czekam na wasze kolorowe obrazki.

Nowa Era przygotowała grę edukacyjną Balon Blum. Pomaga ona rozwijać koordynację wzrokowo-ruchową, sprawność manualną, logiczne myślenie, a także percepcję wzrokowo-słuchową. Jesli Państwo chcieliby skorzystac z tej propozycji przesyłam link.

https://m.me/nowaeradlaprzedszkola?ref=w9769135

Pobranie kodu do gry nastąpi przez Messengera.

Jeśli macie możliwość wyjdźcie na dwór o poobserwujcie dzisiejszą pogodę.

Pozdrawiam!

Czekam na wasze zdjecia .

Katarzyna Roman.