Wychowawcami grupy Krasnoludki są:

Małgorzata Nicewicz i Aleksandra Klisz-Przerwa, pomaga nam Milena Nowakowska

Na dzień 01.09. przynosimy tylko kapcie, śpiworek i piżamkę. Pozostałe rzeczy z wyprawki należy dostarczać w póżniejszym terminie.

W pierwszej kolejności: kredki, flamastry, ołówek, plastelinę spakowane w plastikowe, przezroczyste pudełko z pokrywką (ok. 28 dł., 18 szer., 10 wys.)

Na stronie internetowej przedszkola zamieszczone są Procedury, z którymi należy się zapoznać. Załączone oświadczenie należy wydrukować, wypełnić i złożyć do skrzynki podawczej w wejściu głównym do przedszkola do dnia 01.09.2020. Druki oświadczeń dostępne są również przy wejściu do placówki.

Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej przedszkola zakładka KRASNOLUDKI, gdzie zamieszczane będą wszelkie informacje dotyczące grupy.

Można z nami się także kontaktować poprzez mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na wiadomości będziemy odpowiadać w miarę możliwości, po pracy z dziećmi.

Dnia 07.09.2020r., o godz. 17:00 odbędzie się zebranie z rodzicami.