Witam Wszystkich serdecznie😊

Na początek „Życzenia z okazji Dnia Mamy „

Niech ten radosny dzień,

na zawsze troski odsunie w cień.

Niech się śmieje do Wszystkich Mam świat

blaskiem szczęśliwych i długich lat.

Życzę Wszystkim Mamusiom dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń , cierpliwości oraz samych miłych i radosnych chwil spędzonych z rodziną.

„DLA MAMY”

Proszę dzisiaj, aby każde dziecko zrobiło dla swojej mamusi pyszną kanapkę na śniadanie, przytuliło mocno i powiedziało „Kocham Cię Mamo!” Jeśli ktoś wczoraj nie zrobił laurki , to niech dzisiaj narysuje lub wytnie duże serce, ozdobi je i wręczy recytując wierszyk:

MAMO, MAMO COŚ CI DAM!!

JEDNO SERCE , KTÓRE MAM.

A W TYM SECU RÓŻY KWIAT

MAMO, MAMO ŻYJ STO LAT!

Kochane dzieci posłuchajcie piosenki kilka razy i spróbujcie zaśpiewać ją samodzielnie mamie albo pośpiewajcie razem . Wszystko zależy od Was.

Link do piosenki: https://www.youtube.com/watch?v=IdxQW3jqYtA

Drogie Mamy!

Zapomnijcie dzisiaj na chwilę o troskach dnia codziennego. Spędźcie czas z rodziną , rozmawiając wspominając wydarzenia z Waszego życia, wyjdźcie na wspólny spacer, oczywiście jak pogoda pozwoli – bądźcie RAZEM. Proszę dzieci i tatusiów żeby dzisiaj to oni zajęli się pracami domowymi .

Mam nadzieję, ze ten dzień będzie wyjątkowy .

Pozdrawiam 😊

Katarzyna Roman