Drukuj
Kategoria: MISIE
Odsłony: 93

Szczęść Boże!

Drogie Dzieci, Szanowni Rodzice, nasze dzisiejsze zajęcia są ostatnimi zajęciami przed wakacyjnym wypoczynkiem.

Czas wakacji to dobry czas na odkrywanie Pana Boga w pięknie przyrody i w drugim człowieku. Nie zapominajcie w tym czasie o tym o zachowywaniu bezpieczeństwa oraz o odpowiednim doborze ubiorze. W ten sposób wyrażamy też miłość wobec siebie samego; Pan Jezus uczy nas, że mamy kochać Pana Boga, naszych bliźnich, ale także siebie samych. Ta miłość wyraża się w trosce o własne ciało i życie, które są także darem Boga.

W tym czasie zabawy, nie zapominajcie, o tym, aby słuchać się rodziców oraz starszych opiekunów. Wakacje to czas wolny od zajęć i nauki, ale nie jest to czas wolny od Pana Boga. Pamiętajcie aby uczestniczyć w niedzielnej Mszy św. oraz codziennej modlitwie. Bądźcie małymi misjonarzami w waszych otoczeniach przez przykład życia, bo takie świadectwo wiary jest najważniejsze.

Kończąc już, pragnę podziękować za wspólnie spędzony czas przez te kilka miesięcy. Niestety nie było nam dane często spotykać się fizycznie z powodu zaistniałej sytuacji. Mam nadzieję, że od września będziemy mogli znów się spotykać już w normalnych warunkach i dalej poznawać Pana Jezusa i naszą wiarę.

Pozdrawiam i życzę spokojnego, radosnego i rodzinnego czasu wakacji. Niech dobry Bóg na ten czas wam błogosławi i chroni od wszelkiego zła!