Witamy w nowym roku szkolnym.

Wychowawcami grupy są Katarzyna Stańko i Katarzyna Roman, pomaga nam Pani Małgorzata Drężek. Na dzień 01.09. przynosimy tylko kapcie, pościel, piżamkę oraz kubki jednorazowe. Pozostałe rzeczy z wyprawki należy dostarczać sukcesywnie za około 2 tygodnie.

Na stronie internetowej przedszkola zamieszczone są Procedury, z którymi należy się zapoznać. Załączone oświadczenie należy wydrukować, wypełnić i złożyć do skrzynki podawczej w wejściu głównym do przedszkola do dnia 01.09.2020. Druki oświadczeń dostępne są również przy wejściu do placówki.

Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej przedszkola zakładka MISIE, gdzie zamieszczane będą wszelkie informacje dotyczące grupy. Ponadto jesteśmy dostępne pod adresem email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Na Państwa wiadomości będziemy odpisywać w poniedziałki i czwartki w godz. 17.00-18.00.

Dnia 08.09.2020r zapraszamy na zebranie z Rodzicami, na którym przekażemy pozostałe informacje. Rozpoczęcie zebrania o godz.17:00.

Pozdrawiamy serdecznie dwie Kasie:)