Witamy w nowym roku szkolnym!

Wychowawcami grupy są Dorota Koaczmarczyk i Ewelina Sarol, pomaga nam Pani Ania Brejnak. Na dzień 01.09. przynosimy: kapcie, kredki oraz kubki jednorazowe. Pozostałe rzeczy z wyprawki należy dostarczać sukcesywnie.

Na stronie internetowej przedszkola zamieszczone są Procedury, z którymi należy się zapoznać i przestrzegać. Załączone oświadczenie należy wydrukować, wypełnić i złożyć do skrzynki podawczej w wejściu głównym do przedszkola do dnia 01.09.2020. Druki oświadczeń dostępne są również przy wejściu do placówki.

Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej przedszkola zakładka Biedronki, gdzie zamieszczane będą wszelkie informacje dotyczące grupy. Ponadto jesteśmy dostępne pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Na Państwa wiadomości będziemy odpisywać we wtorki i piątki w godz. 17.00-18.00.

Dnia 09.09.2020r zapraszamy o godzinie 17.00 na zebranie z rodzicami, na którym przekażemy pozostałe informacje.

Pozdrawiamy serdecznie Dorota Kaczmarczyk i Ewelina Sarol