Witamy w nowym roku szkolnym!

Wychowawcami grupy są Anna Tuczyńska i Anna Szczerbik, pomaga nam Pani Agnieszka Piłat. Na dzień 01.09. przynosimy tylko kapcie, kredki oraz kubki jednorazowe. Pozostałe rzeczy z wyprawki, należy dostarczać sukcesywnie za około 2 tygodnie.

Na stronie internetowej przedszkola zamieszczone są Procedury, z którymi należy się zapoznać i przestrzegać. Załączone oświadczenie należy wydrukować, wypełnić i złożyć do skrzynki podawczej w wejściu głównym do przedszkola do dnia 01.09.2020. Druki oświadczeń dostępne są również przy wejściu do placówki.

Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej przedszkola zakładka Wiewiórki, gdzie zamieszczane będą wszelkie informacje dotyczące grupy. Ponadto jesteśmy dostępne pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na Państwa wiadomości będziemy odpisywać we wtorki i czwartki w godz. 17.00-18.00.

Dnia 10.09.2020r zapraszamy o godzinie 17.00 na zebranie z rodzicami, na którym przekażemy pozostałe informacje.

Pozdrawiamy serdecznie Ania Tuczyńska i Ania Szczerbik