Przedszkole w Jonkowie i Żłobek Publiczny w Warkałach prowadzi działania opiekuńcze do dnia 31.07.2020 r.  Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Zdrowia w pierwszej kolejności z placówek korzystają te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu. Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem COVID - 19. Rodzice, którzy mają potrzebę objęcia  dziecka zajęciami opiekuńczymi w przedszkolu/ żłobku proszeni są o kontakt e- mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny w celu dopełnienia formalności zgłoszenia dziecka do placówki. Zgłoszenie powinno nastąpić na co najmniej dwa dni robocze przed przyjęciem dziecka do placówki.

Dorota Kaczmarczyk, dyrektor Przedszkola w Jonkowie i Żłobka Publicznego w Warkałach