Przedszkole czynne jest w godz. 6:30 – 16:30. Za każdą godzinę pobytu dziecka w przedszkolu naliczana jest opłata w wysokości 1 zł poza podstawę programową. W godzinach 7:00 – 12:00 realizowana jest podstawa programowa. Za pobyt dziecka w przedszkolu w godz. 6:30 – 7:00 i 16:00-16:30 naliczana jest opłata w wysokości 0,50 zł. Dzienna stawka żywieniowa wynosi 5,60 zł za 3 posiłki. Rodzice składają deklarację w sprawie korzystania z wychowania przedszkolnego do dnia 24.07.2020 r.Druk dostępny jest w rozwinięciu artykułu oraz w wersji papierowej na tablicy ogłoszeń w przedszkolu.Wypełnioną deklarację należy złożyć w wystawionej w korytarzu przedszkola skrzynce lub przesłać skanem na adres e- mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgodnie ze złożoną przez rodziców deklaracją naliczane są opłaty za pobyt dziecka w przedszkolu oraz wyżywienie. Opłaty dokonywane są przelewem na konto przedszkola z terminem do 15 dnia każdego miesiąca za poprzedni miesiąc.

W dniach 28.08.2020 r. i 31.08.2020 r., w godz. 10:00 – 12:00 planuje się dni adaptacyjne dla nowoprzyjętych dzieci. Podczas dni adaptacyjnych rodzice otrzymają do wypełnienia ankiety, druki upoważnień do odbioru dziecka oraz druki wyrażenia zgody na uczestnictwo w zajęciach religii. W przedszkolu prowadzone są zajęcia języka angielskiego oraz z zakresu udzielania pomocy psychologiczno – pedagogicznej: logopedyczne, korekcyjno -kompensacyjne, rozwijające umiejętności społeczno – emocjonalne, z psychologiem oraz rozwijające uzdolnienia.

Wychowawstwa w roku szkolnym 2020/2021

3-4 latki- „Krasnoludki”- p. Aleksandra Klisz Przerwa, p. Małgorzata Nicewicz

4-5 latki- „Misie”- p. Katarzyna Roman, p. Katarzyna Stańko

5-6 latki- „Biedronki”- p. Ewelina Sarol, p. Dorota Kaczmarczyk

6 latki- „Wiewiórki”- p. Anna Tuczyńska, p. Anna Szczerbik

W rozwinięciu artykułu: deklaracja w sprawie korzystania z wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2020/2021, adaptacja dziecka w przedszkolu, dojrzałość przedszkolna, wyprawki.

W razie pytań proszę o kontakt tel. 895129137 w godz. 7:00 -15:00 lub e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dorota Kaczmarczyk, dyrektor Przedszkola w Jonkowie

Deklaracja w sprawie korzystania z wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2020/2021

Adaptacja dziecka w Przedszkolu

Dojrzałość przedszkolna

Wyprawka "Krasnoludki" - 3-4-latki.

Wyprawka "Misie" - 4-5-latki.

Wyprawka "Biedronki" - 5-6-latki.

Wyprawka "Wiewiórki" - 6-latki.