O żłobku

Żłobek czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 - 16:30.
Funkcjonuje przez cały rok z miesięczną przerwą w okresie wakacyjnym. Posiadamy 22 miejsca dla dzieci.

Opłaty

Opłaty za pobyt dziecka w żłobku należy wpłacać na podane poniżej numery rachunkówbankowych w terminie do dnia 15-go każdego miesiąca:
     - numer kontaWBS Jonkowo opłata godzinowa 44 8857 0002 3001 0100 6998 0001,
     - numer konta WBS Jonkowo opłata za wyżywienie 09 8857 0002 3001 0000 1081 0001

W tytule przelewu należy podać: imię i nazwisko dziecka, kwotę opłaty godzinowej i kwotę za wyżywienie z dopiskiem „żłobek”.

Opłata godzinowa wynosi 2,60zł. Rodzice deklarują ilość godzin pobytu dziecka w żłobku w umowie podpisanej z dyrektorem żłobka.

Stawka żywieniowa wynosi 5,60 zł dziennie. W przypadku nieobecności dziecka w żłobku, w następnym miesiącu następuje zwrot stawki żywieniowej  oraz opłaty godzinowej za każdy dzień nieobecności. O każdej nieobecności dziecka należy poinformować telefonicznie lub osobiście.

Wyżywienie

W ramach opieki zapewniamy wyżywienie w postaci 3 posiłków dziennie - śniadanie, obiad (zupa + drugie danie) oraz podwieczorek. Dzieci otrzymują napoje według indywidualnych potrzeb. Jadłospis jest układany dekadowo przez dietetyka, który uwzględnia zalecane normy żywieniowe.

Kadra

W naszej placówce pracuje doświadczona kadra, dla której dobro dziecko jest nie tylko pracą ale i powołaniem. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. W żłobku pracują opiekunki dziecięce z wyższym wykształceniem, dyplomowane opiekunki i personel pomocniczy.