Tradycyjnie w czerwcu cała społeczność naszego przedszkola spotkała się, aby świętować Dzień Mamy, Dzień Dziecka, Dzień Ojca – czyli Dzień Rodziny. Impreza odbyła się pod hasłem: DOBRO RODZINY CZY NADGODZINY. Mimo, iż pogoda nie zarezerwowała sobie terminu na 7 czerwca to zapewne występy przedszkolaków rozgrzały serca wszystkich przybyłych. Dzieci z przejęciem wyznawały swoje uczucia wobec rodziców wierszami i piosenkami. Rodzice obdarowani zostali również drobnymi prezentami przygotowanymi własnoręcznie przez naszych wychowanków.

Podczas tegorocznego festynu odbył się wspaniały koncert w wykonaniu całych rodzin w ramach konkursu „Rodzinne muzykowanie”. Dziesięć rodzin zaprezentowało swoje zdolności artystyczne – otrzymali gromkie brawa oraz drobne upominki. O nastrój i dobrą zabawę zadbała grupa animatorów z zespołu DOMIFIKA.