W przedszkolu funkcjonują cztery oddziały, w tym grupa 3-4 -latków, grupa 4-5 -latków, grupa 5-6 -latków i grupa 6-latków. Łącznie do przedszkola uczęszcza 102 dzieci.

• Wychowawcami grupy 3-4 latków „Krasnoludki” są  mgr Katarzyna Stańko i mgr Katarzyna Roman.
  • Wychowawcami grupy 4-5 latków „Misie” są mgr Ewelina Sarol i mgr Dorota Kaczmarczyk
  • Wychowawcami grupy 5-6 latków „Biedronki” są mgr Ewelina Arter-Adamowicz i mgr Beata Zielińska
  • Wychowawcami grupy 6 – latków „Wiewiórki” są mgr Milena Nowakowska i mgr Marzena Lewandowska-Buczek.

W niepełnym wymiarze zatrudnieni są: nauczyciel religii – Agnieszka Piękna, nauczyciel języka angielskiego – mgr Alicja Kondzielewska, psycholog – mgr Jolanta Grajek

Pani Marzena Lewandowska-Buczek prowadzi zajęcia logopedyczne, pani Katarzyna Stańko – terapeuta pedagogiczny, oligofrenopedagog, pani Ewelina Arter-Adamowicz – pedagog specjalny, socjoterapeuta, pani Ewelina Sarol – nauczyciel zajęć rozwijających oraz integracji sensorycznej.

Kadra pedagogiczna jest wykształcona zgodnie z wymaganiami. Ponadto wszyscy nauczyciele pogłębiają swoją wiedzę, uczestnicząc w wielu kursach, warsztatach, szkoleniach organizowanych przez W-MODN oraz biorą udział w wewnątrz-przedszkolnym doskonaleniu nauczycieli.

W przedszkolu zatrudniony jest następujący personel obsługowy: pomoce nauczyciela: Pani Małgorzata Drężek, Pani Wioleta Ociesa, woźne: Pani Anna Brejnak, Pani Iwona Krupa, kucharka: Pani Ewelina Zasańska, pomoc kuchenna: Pani Irena Leleniewska, Pani Monika Malinowska, intendentka: Pani Gabriela Januszewska, konserwator: Pan Wiesław Dziczek, sekretarka: mgr Joanna Dziczek.