Informacje ogólne:

Przedszkole w Jonkowie to miejsce, w którym jest prowadzona opieka dla dzieci w wieku od 3 lat do 6 lat. Przedszkole znajduje się w miejscowości Jonkowo przy ulicy Spacerowej 2, łączącej się z ulicą Lipową w kierunku centrum wsi i miejscowości Giedajty. Tutaj znajdują się sale, w których przebywają dzieci, pracują nauczyciele i obsługa przedszkola. Oprócz sal w budynku znajduje siękuchnia, w której przygotowywane są posiłki dla dzieci.

Do budynku prowadzą dwa wejścia: jedno wejście od strony ulicy Spacerowej, drugie wejście od strony parkingu. Budynek przedszkola posiada także odrębne wejście dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim. To wejście usytuowane jest od strony tarasu.

Zdjęcie przedstawiające wejście do budynku przedszkola. Budynek, drzwi wejściowe, okna i ogrodzenie z bramką.
Tak wygląda główne wejście do budynku od strony parkingu.

Dyrektor jest kierownikiem przedszkola. Dyrektorem jest Dorota Kaczmarczyk. Dyrektor kieruje pracą przedszkola.

Aby załatwić sprawy w przedszkolu, osoby z niepełnosprawnościami mogą:

• napisać potrzebne pismo i wysłać je na adres: Przedszkole w Jonkowie, ul. Spacerowa 2, 11-042 Jonkowo;
  • przynieść pismo do sekretariatu/gabinetu dyrektora. Sekretariat to miejsce, w którym można zostawić pisma, wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola i inne dokumenty. Sekretariat znajduje się w przedszkolu na parterze, wchodząc głównym wejściem od strony parkingu. Wchodząc do sekretariatu należy przejść przez szatnię dzieci,
  • napisać wiadomośći wysłaćna adres mailowy: przedszkolej@gmail.com – do tego należy mieć internet i komputer;
  • zadzwonić pod numer telefonu 89 512-91-37;
  • przyjść do przedszkola i spotkać się z pracownikiem w godzinach pracy sekretariatu 7:00-15:00.

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-16:30;

Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00

Numer telefonu do sekretariatu: 89- 512-91-37 lub 518-539-537

Czym zajmuje się przedszkole:

• organizacją zajęć opiekuńczo-dydaktycznych dla dzieci w wieku od 3 lat do 6 lat.

Przedszkole jest częściowo dostosowane dla osób z niepełnosprawnościami. Osoby poruszające się na wózku inwalidzkim mogą dostać się na teren przedszkola odrębnym wejściem usytuowanym od strony tarasu.

Zdjęcie przedstawiające podest dla wózków inwalidzkich wzdłuż budynku przedszkola.
Tak wygląda wejście do budynku dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim, usytuowane jest od strony tarasu.

Do budynku i wszystkich jego pomieszczeń można wejść z psem asystującym i psem przewodnikiem.

Informacje o Przedszkolu w polskim języku migowym: