O żłobku

Żłobek czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 – 16:30.
Funkcjonuje przez cały rok z miesięczną przerwą w okresie wakacyjnym. Posiadamy 22 miejsca dla dzieci.

Opłaty

Opłaty za pobyt dziecka w żłobku należy wpłacać na podane poniżej numery rachunków bankowych w terminie do dnia 15-go każdego miesiąca:
     – numer kontaWBS Jonkowo opłata godzinowa 44 8857 0002 3001 0100 6998 0001,
     – numer konta WBS Jonkowo opłata za wyżywienie 09 8857 0002 3001 0000 1081 0001

W tytule przelewu należy podać: imię i nazwisko dziecka, kwotę opłaty godzinowej i kwotę za wyżywienie z dopiskiem „żłobek”.

Opłata godzinowa wynosi 2,60 zł. Rodzice deklarują ilość godzin pobytu dziecka w żłobku w umowie podpisanej z dyrektorem żłobka.

Stawka żywieniowa wynosi 7,20 zł dziennie. Na podstawie faktycznych obecności naliczana jest opłata za wyżywienie. Rodzice wnoszą opłaty za pobyt i wyżywienie do 15 dnia każdego miesiąca za poprzedni miesiąc. O każdej nieobecności dziecka należy poinformować telefonicznie lub osobiście.

Wyżywienie

W ramach opieki zapewniamy wyżywienie w postaci 3 posiłków dziennie – śniadanie, obiad (zupa + drugie danie) oraz podwieczorek. Dzieci otrzymują napoje według indywidualnych potrzeb. Jadłospis jest układany dekadowo przez dietetyka, który uwzględnia zalecane normy żywieniowe.

Kadra

W naszej placówce pracuje doświadczona kadra, dla której dobro dziecko jest nie tylko pracą ale i powołaniem. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. W żłobku pracują opiekunki dziecięce z wyższym wykształceniem, dyplomowane opiekunki i personel pomocniczy.