Chciałybyśmy podziękować wszystkim rodzicom za współpracę. Jesteście wspaniałymi rodzicami, co widać patrząc dzisiaj na Wasze dzieci. Minęły cztery lata, brakuje słów, by opisać to, co czujemy. Jesteśmy dumne, że tak wspaniale sobie radzą. Przez te lata starałyśmy pokazać dzieciom ile wspaniałych rzeczy jeszcze przed nimi. Przedszkole to początek pięknej, i nie zawsze łatwej drogi, którą jest życie.

Drodzy Rodzice! Wspierajcie wasze dzieci, wymagajcie – ale nie za dużo, niech nie brakuje im wolnego czasu, bo wtedy rozwija się kreatywność, dzieci odkrywają siebie. Każde dziecko ma swoje mocne strony: rysowanie, bieganie, gra w piłkę, taniec, konstruowanie z klocków, tworzenie własnych książek itp. Obserwujcie i wspierajcie rozwój tych zdolności.

Dzieci! Nie musicie być we wszystkim najlepsze! Najważniejsze, żebyście były sobą, z radością chodziły do szkoły i poznawały świat. Patrzcie sercem na kolegów i koleżanki, pomagajcie sobie i wspierajcie się w trudnych chwilach. Nie zrażajcie się, gdy coś Wam nie wychodzi, bo wszystko wymaga czasu i ćwiczeń. Mówcie rodzicom o swoich problemach i radościach.

Rodzice! Słuchajcie swoich dzieci. Wiemy, że czasami brakuje cierpliwości, czasu … ale to bardzo ważne, żeby nie stracić kontaktu z nimi. Czas tak szybko płynie, dzieci rosną i wyfruwają z domu jak te motyle. Niech wiedzą, że zawsze mogą na Was liczyć. Życzymy dzieciom udanych wakacji. Nie zapomnijcie o przedszkolu i o nas. Polubiliście czytanie, zapraszamy do odwiedzania i czytania książek Waszym młodszym kolegom. Dlatego – nie żegnamy się, tylko mówimy: Do zobaczenia😊